Znalazłem ten blog i poczułem się, jakm odkrył złoto. Treści są niezwykle wartościowe, a ich oryginalność jest powalająca. To, co szczególnie cenię, to odwaga autora w podejmowaniu tematów, które inni omijają. Teksty są inspirujące, prowokujące i zawsze niezwykle dobrze udokumentowane. To głos rozsądku w cyfrowym szumie. Dziękuję za to, że wyznaczasz standardy!
